Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Eliberare copie sesizare DGASPC
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Eliberare copie sesizare DGASPC

Buna ziua
Ma adresez dumneavoastra cu urmatoarea problema.
In cursul anului 2012 mi s-a facut o sesizare la DGASPC.Intre timp aceasta situatie s-a rezolvat.Dar in prezent intetionez sa intentez un proces in cadrul caruia mi-ar fi de folos o copie dupa acea sesizare din anul 2012.Intrebarea mea este urmatoarea:pot obtine acea copie cu o simpla solicitare adresata DGASPC ?Sau sunt necesare alte formalitati?
Va multumesc!
ionelpo906, utilizator
Nu veţi primi nici o copie. Veţi primi răspuns că sunt date confidenţiale.