Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Formulare taxe si impozite
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Formulare taxe si impozite

de unde se poate obtine formularele tipizate "MODEL 2016 "grupa de litere " ITL " "001 " , pentru declararea tipului de locuinta ,pt. stabilirea cuantumului impozitului
Fiecare primarie prin serviciul administratie fiscala,pune la dispozitie formularele necesare declararii regimului cladirilor rezidentiale/nerezidentiale/mixte
Aveti modeliul pdf [ link extern ]