Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistent manager
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistent manager

Buna tuturor! Tare as vrea sa stiu daca un asistent manager are obligatia de a face deplasari in afara localitatii pentru firma?
Depinde de responsabilitatile din fisa de post.
Delegarea unui salariat o decide angajatorul , chiar daca are sau nu asa ceva in fisa postului.