Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de intretinere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de intretinere

Buna seara ! Daca sunt casatorita, pot incheia contract de intretinere cu o persoana , doar eu , fara sot ? Eu ma ocup de batran si vrea sa-mi lasa casa doar mie . E posibil ?
vrani, utilizator
Va multumesc ca mi-ati raspuns !