Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... examen UNPIR - 2016
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

examen UNPIR - 2016

Buna, as dorii si eu grilele de la examenul de practician in insolventa din anii trecuti. Cine are mi le poate trimite pe adresa de mail: felicia_dinca@yahoo.com. Multumesc
Buna seara, va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu raspunsurile la examenul Unpir din 2017 sau din 2016. Adresa de email alinapopescu442@yahoo.com. Va multumesc, o seara frumoasa!
buna! as avea si eu nevoie de raspunsurile la grilele din 2017 pe email: adelina_daraban@yahoo.com. ai reusit sa faci rost de ele? multumesc anticipat!
adedaraban, utilizator
buna! as avea si eu nevoie de raspunsurile la grilele din 2017 pe email: adelina_daraban@yahoo.com. ai reusit sa faci rost de ele? multumesc anticipat!
adedaraban, utilizator