avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... examen UNPIR - 2016
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

examen UNPIR - 2016

Buna, as dorii si eu grilele de la examenul de practician in insolventa din anii trecuti. Cine are mi le poate trimite pe adresa de mail: felicia_dinca@yahoo.com. Multumesc
Cel mai recent răspuns: adedaraban , utilizator 16:34, 17 Mai 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna seara, va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu raspunsurile la examenul Unpir din 2017 sau din 2016. Adresa de email alinapopescu442@yahoo.com. Va multumesc, o seara frumoasa!
buna! as avea si eu nevoie de raspunsurile la grilele din 2017 pe email: adelina_daraban@yahoo.com. ai reusit sa faci rost de ele? multumesc anticipat!
Ultima modificare: Joi, 17 Mai 2018
adedaraban, utilizator
buna! as avea si eu nevoie de raspunsurile la grilele din 2017 pe email: adelina_daraban@yahoo.com. ai reusit sa faci rost de ele? multumesc anticipat!
Ultima modificare: Joi, 17 Mai 2018
adedaraban, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Subiecte examen practicieni in insolventa anku anku Ma poate ajuta cineva cu grilele pentru examenul pentru practicieni in insolventa?Poate le-ati salvat de pe site-ul UNPIR. Azi le-au scos de pe site si \"nu le ... (vezi toată discuția)
Examen unpir 2015 dumitrium dumitrium Are cineva raspunsurile corecte la grilele afisate pe sit. La contabilitate intrebarile mi se par grele si am nevoie de confirmare. Multumesc. ... (vezi toată discuția)