Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... HCL acordare drepturi copii cu cerinte educationale ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

HCL acordare drepturi copii cu cerinte educationale speciale

Pentru acordarea drepturilor aferente copiilor cu cerinte educationale speciale se aproba hotarare de consiliu local?
Vă multumesc mult!