avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 625 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Probleme tehnice
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Probleme tehnice

Buna seara,
Va rog sa ma ajutati cu 2 probleme pe care le intampin pe site ul dvs:
1. Scriu intrebarea in forum, dar nu pot bifa sa primesc pe mail raspunsurile, pt ca nu vizualizez aceasta obtiune
2. Dupa ce primesc un raspuns la solicitarea mea, nu pot sa mai dau reply, nu am aceasta optiune.
Nu e prima oara cand mi se intampla, va rog sa ma ajutati .
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: feliciaburducea , utilizator 12:42, 16 Martie 2016
Aceste probleme le intampinati cand accesati site-ul de pe telefon sau de pe calculator?
Situatia apare cand este vorba de telefon, trebuue sa bifati optiunea " versiune site desktop" de fiecare data, apare prin coltul dreapta sus al telefonului unde sunt 3 puncte verticale. Treb sa micsorati si ecranul ptr a apare casutele cu acceptarea publicarii mesajului..
Buna ziua,
Asa am facut , multumesc mult pt raspuns. O zi frumoasa!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce nu se pot da răspunsuri prin telefon pe forum ? oanaportar oanaportar Bună ziua ! Va rog sa mă ajutați cu un răspuns : De ceva vreme încerc sa trimit întrebări de pe telefon pe acest site și văd că mi le duelează, ... (vezi toată discuția)
Posibilitatea de a raspunde anila28 anila28 Buna ziua,eu ma loghez de pe telefon vad ce mi se raspunde la intrebari dar nu am vreo optiune de a si putea raspunde Cum pot raspunde neavand acces decat de ... (vezi toată discuția)
Nu se mai poate scrie pe forum de pe telefonul mobil? CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI De ceva timp am observat ca nu se mai poate scrie pe forum dupa telefonul mobil. Imi apare o alta structura care face imposibila orice scriere. Imi apare o ... (vezi toată discuția)