Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Probleme tehnice
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Probleme tehnice

Buna seara,
Va rog sa ma ajutati cu 2 probleme pe care le intampin pe site ul dvs:
1. Scriu intrebarea in forum, dar nu pot bifa sa primesc pe mail raspunsurile, pt ca nu vizualizez aceasta obtiune
2. Dupa ce primesc un raspuns la solicitarea mea, nu pot sa mai dau reply, nu am aceasta optiune.
Nu e prima oara cand mi se intampla, va rog sa ma ajutati .
Multumesc!
Aceste probleme le intampinati cand accesati site-ul de pe telefon sau de pe calculator?
Situatia apare cand este vorba de telefon, trebuue sa bifati optiunea " versiune site desktop" de fiecare data, apare prin coltul dreapta sus al telefonului unde sunt 3 puncte verticale. Treb sa micsorati si ecranul ptr a apare casutele cu acceptarea publicarii mesajului..
Buna ziua,
Asa am facut , multumesc mult pt raspuns. O zi frumoasa!