Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce cod CAEN imi trebuie pt a deschide un blog online?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce cod CAEN imi trebuie pt a deschide un blog online?

Buna ziua,

Vreau sa deschid in curand un blog. Ce cod CAEN ar trebui sa adaug PFA-ului pe care il am deja dar in alt domeniu (sportiv, antrenor, 9319) ca sa pot incasa in viitor eventuale venituri din publicitate.

Multumesc anticipat,
Codrut
7311 activitati ale agentiilor de publicitate, coduri in IT, INTERNET
ROXANA IONELA HRISOVESCU, Consilier juridic