avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce cod CAEN imi trebuie pt a deschide un blog online?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce cod CAEN imi trebuie pt a deschide un blog online?

Buna ziua,

Vreau sa deschid in curand un blog. Ce cod CAEN ar trebui sa adaug PFA-ului pe care il am deja dar in alt domeniu (sportiv, antrenor, 9319) ca sa pot incasa in viitor eventuale venituri din publicitate.

Multumesc anticipat,
Codrut
Cel mai recent răspuns: ROXANA IONELA HRISOVESCU , Consilier juridic 13:08, 18 Martie 2016
7311 activitati ale agentiilor de publicitate, coduri in IT, INTERNET
Ultima modificare: Vineri, 18 Martie 2016
ROXANA IONELA HRISOVESCU, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen marketing afiliat davidw davidw Buna ziua, Am in plan sa devin PFA si am nevoie de parerea dumneavoastra pentru alegerea codului CAEN. Activitatea principala va fi marketing-ul afiliat ... (vezi toată discuția)
Incadrare cod caen publicitate online ivcostin ivcostin Bună ziua. Vreau să îmi fac un site cu anunțuri publicitare și ulterior să scot și un ziar cu aceste anunțuri. Am ales să devin ... (vezi toată discuția)
Cod caen pentru vanzare publicitate pe website Roxana Ana Cernat Roxana Ana Cernat Buna ziua! Sunt PFA si am un magazin online (4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet). Pentru a vinde spatiu ... (vezi toată discuția)