Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobandire permis auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobandire permis auto

Buna ziua,

Am fost condamnat cu suspendare in iunie 2012, pentru conducere cu permis suspendat. Permisul mi-a fost, in consecinta, anulat, iar acum as vrea sa-l redobandesc, insa nu am timpul necesar.

As dori sa gasesc pe cineva care sa fie dispus sa faca absolut toate drumurile necesare in numele meu (inclusiv judecatorie, procuratura, parchet etc.), si toate demersurile pentru a putea conduce din nou.

Multumesc mult, anticipat,
Astept oferte.

Cautati un avocat aici

www.avocatnet.ro/content/con...

Poate gasiti pe cineva dispus sa sustina si examenul ptr obtinerea permisului in locul dvs.! ;)
cyan, moderator
Nu mai asteptati oferte, personal nu vad ce demersuri sa faca alta persoana pentru ca dvs sa va recuperati permisul, demersurile trebuie sa le faceti personal.
Aveti mai jos un articol in care sunteti indrumat cum sa procedati.
www.avocatnet.ro/content/art...
Intervenție moderator

Potrivit pct. 2.6 din regulamentul de postare, pe Forum nu se stabilesc relații profesionale între cei care întreabă și cei care răspund, deci vă rog să nu mai postați astfel de mesaje. Mai jos aveți un link la regulament.
www.avocatnet.ro/content/tag...

Avocatnet.ro v-a pus la dispoziție Catalogul Consultanților, unde puteți găsi ceea ce căutați. Accesați link-ul de mai jos și discutați cu persoanele alese de dvs. fie prin intermediul mesageriei private, fie utilizând datele de contact de la profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

De asemenea, puteți căuta un specialist și folosind Platforma de Servicii Avocatnet.ro.
www.avocatnet.ro/content/bc

Succes!

Gabriela Pintea