Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate despre pakistan.
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

despre pakistan.

dak se poate as dori sa stiu tot ce se poate despre pakistan.religie,casatorie....etc
[ link extern ]
Draga Aura , daca doresti mai multe informatii decat cele de mai sus nu ezita sa scrii Pakistan pe google si sa cauti orice doresti referitor la aceasta tara!
:D
am cautat dar nik care sa-mi fie de folos.
Chiar crezi ca pe un site juridic gasesti informatii despre Pakistan:stunned:......slabe sanse, sincer.
Mergi pe site-ul ambasadei si vei afla mai multe.
Stai Rodica ...sunt curios ce informatii doreste domnisoara?!
:D