avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate despre pakistan.
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

despre pakistan.

dak se poate as dori sa stiu tot ce se poate despre pakistan.religie,casatorie....etc
Cel mai recent răspuns: habibti_81 , utilizator 14:16, 30 August 2009
[ link extern ]
Draga Aura , daca doresti mai multe informatii decat cele de mai sus nu ezita sa scrii Pakistan pe google si sa cauti orice doresti referitor la aceasta tara!
:D
am cautat dar nik care sa-mi fie de folos.
Chiar crezi ca pe un site juridic gasesti informatii despre Pakistan:stunned:......slabe sanse, sincer.
Mergi pe site-ul ambasadei si vei afla mai multe.
Stai Rodica ...sunt curios ce informatii doreste domnisoara?!
:D

Alte discuții în legătură

Casatorie cu musulman ContSters98812 ContSters98812 buna ziua.sunt aura si sunt f noua in forum aici.am o mare prb si as avea nevoie de ajutorul d-voastra.sunt pe cale sa ma casatoresc cu un musulman ... (vezi toată discuția)
In cazul in care ma casatoresc cu cetatean pakistanez in japonia Ginettym Ginettym Buna ziua , deoarece nu cunosc demersurile in acest caz as vrea sa stiu daca se poate sa ma informati daca aveti cunostina si in acest caz... Prietenul meu ... (vezi toată discuția)
Casatoria cu un ceatatean pakistanez Gabriela Rafaela Gabriela Rafaela Buna ziua! Prietenul meu este din Pakistan si as dori sa stiu daca oficiem casatoria aici, in romania, la primarie, este recunoscuta in Pakistan sau in SUA ... (vezi toată discuția)