Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Obtinere certificate calitate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Obtinere certificate calitate

unde se pot obtine cartificetele de calitate pt produse de patiserie cofetarie
Potrivit Regulamentului cu privire la acordarea, suspendarea şi retragerea (anularea) licenţelor de fabricaţie agenţilor economici care desfăşoară activităţi în domeniul producţiei de produse alimentare, cererea pentru acordarea licentei de fabricatie se depune la directia generala pentru agricultura şi industrie alimentara judetene sau a municipiului Bucureşti în a carei raza teritoriala este amplasata unitatea.