Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... concubinaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

concubinaj

DACA SE CONVIETUIESTE IN CONCUBINAJ ,5 ANI DE ZILE ,CARE SANT DREPTURILE PARTILOR IN CAZ DE DESPARTIRE?
VA MULTUMESC!
Stiam ca in cazul casatoriei au relevanta anii,privitor la pensia de urmas.
In cazul dv conteaza aportul adus de fiecare,nicidecum perioada traita in comun.