Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Aprobare bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Aprobare bilant

Buna ziua,
Am o intrebare, cine trebuie sa aprobe situatiile financiare pe anul anterior in situatia in care s-a schimbat asociatul firmei in februarie si pana la data depunerii bilantului pe anul anterior inca nu s-a finalizat procedura la reg. comertului, vechiul sau noul asociat?
Multumesc
Vechiul asociat.