Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

al 13-lea salariu trebuia inclus in salariul de baza la toti salariatii si daca da care este practica judiciara? Daca nu folosesc termenii corect cer scuze nu sunt jurist!
Al 13-lea salariu nu se include in salariul de baza.
in salariul de incadrare?
Nici in salariul de incadrare.
atunci hotararea 1637/2016 din 18-3-2016 si1742/2016 din25-3-2016 a curtii de apel s 8 completul 7 recurs NCPC?
Practica judiciara nu constituie izvor de drept ... ce sunt cu acele hotarari?