avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 407 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sediul social la firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sediul social la firma

Buna ziua,
Am o firma careia i-a expirat sediul social, a fost declarata de Finante inactiva, am facut cerere de reactivare si acum ar trebui sa vina de la Finante in control.
Ce trebuie sa scriu pe usa biroului, numele firmei, adresa, program de functionare? Trebuie sa am certificatul de inregistrare la vedere?
Multumesc!
Nu trebuie sa faceti absolut nimic pentru sediul social , doar la punctul de lucru este necesar programul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Firma inactiva CLAUDYA_OZ CLAUDYA_OZ Am o probleme foarte grava la care as dori daca se poate un ajutor. Societatea mea, a fost declarata inactiva in anul 2006 ( mai precis in decembrie 2006) fara ... (vezi toată discuția)
Urgent - societate declarata inactiva CLAUDYA_OZ CLAUDYA_OZ Am o probleme foarte grava la care as dori daca se poate un ajutor. Societatea mea, a fost declarata inactiva in anul 2006 ( mai precis in decembrie 2006) ... (vezi toată discuția)
Declarare punct de lucru Cristina Vasile Cristina Vasile Buna ziua, Va rog sa ma ajutati si pe mine intr-o problema: Firma are sediul social intr-un apartament, unde nu se desfasoara nicio activitate si are 2 ... (vezi toată discuția)