Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DEPORTATI IN URSS
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DEPORTATI IN URSS

Buna ziua va rog un sfat familia mea au fost deportati in urss inpreuna cu bunici exista vreo lege prezenta pt actiona in istanta pt despagubiri banesti ? va multumesc
Se poate da un raspuns ? Va multumesc
Astept un raspuns de la un jurist Va multumesc
A stept un sfat multumesc