Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ZILE LIBERE 5 PT NASTERE COPIL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ZILE LIBERE 5 PT NASTERE COPIL

BUNA ZIUA!
SUNT VALABILE CELE 5 ZILE LIBERE PLATITE CONFORM CCM SI PENTRU BARBATI?
multumesc!!
Zile libere platite se pot acorda pentru fiecare copil nascut .. depinde si de ce este prevazut in ccm aplicabil angajatorului sau in reg.intern al acestuia ...