Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Contestare proces verbal licitatie executare silita
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Contestare proces verbal licitatie executare silita

Am participat cu fratele meu la o licitatie de executare silita a unui apartament. Eu am castigat, dar debitorul ( cel care a avut apartamentul) ma da in judecata pt ca am participat cu fratele meu. Poata sa obtina in instanta anularea licitatiei?
mcv, utilizator
Faptul ca, ati participat cu fratele dvs. nu poate in principiu sa fie un motiv de anulare, dati mai multe detalii,motivele de fapt si de drept din contestatie.