Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat din Pitesti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat din Pitesti

Salut a toata lumea.
Am nevoue urgenta de un avocat din Pitesti ca sa imi scaneze, copieze si sa imi trimita un dosar de la Curtea de Apel Pitesti deoarece eu locuiesc intr-o alta tara si imi este imposibil sa ma deplasez pentru a-l copia eu insami. Contact : adryanmtrl@gmail.com .Multumesc
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...
Scuze pentru bad topic. Am trimis cererea la sectiunea potrivita de data asta (cel putin sper). Multumesc
Trebuie sa ii achitați anticipat onorariul și cheltuielile pentru xerox .

Plus cheltuielile cu curieratul.

Dacă doriți doar xerox fără sa va studieze dosarul nu cred ca va costa mult avocatul.

CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Bună seara.. Caut un avocat specializat în popririi și executări ifn. Pitesti
Valli maria, utilizator
Nu stiu daca găsiți avocat din Pitești aici dar este bine sa stiti ca puteți apela la avocat din orice localitate dacă este necesara redactarea unei contestații la executare.

Puteti achita la avocat doar scrierea contestației daca aveti sanse bazate pe lege.
Plata se poate face și prin bancă, ar fi util sa stiti.

Așadar, ca să nu mai pierdeți timpul, puteți întreba avocati prin mesaj privat cât ar costa redactarea contestației la executare, acesta fiind pasul vital.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat