Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... nota de serviciu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

nota de serviciu

buna seara....am o intrebare :
este legal ca o nota de serviciu sa nu aiba o data de sfarsit?
se specifica in acest act pt buna functionare a institutiei, insa acel act are doar data inceperi activitati
va multumesc
Legalitatea nu se poate stabili decat in fata unei instante de judecata.

Din ce spuneti dvs., reiese ca acea nota de serviciu are valabilitate pe durata nedeterminata .
va multumesc cu respect