Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Oferta art. 1188 NCC
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Oferta art. 1188 NCC

Stie cineva, oferta de a contracta da nastere unei inalienabilitati subintelese ca in cazul pactului de optiune?#-o
Multumesc de raspuns! Opinia dumneavoastra a fost confirmata si de catre un prof. de drept.