Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... inmatriculare fara taxa de mediu
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

inmatriculare fara taxa de mediu

Buna ziua,
Doresc sa inmatriculez o masina fara sa achit taxa de prima inmatriculare,intrebarea mea este daca se poate.
Va multumesc.
Se poate, trebuie sa chemati in judecata serviciul de inmatriculari.