avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cum pot afla cate puncte de lucru are o societate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cum pot afla cate puncte de lucru are o societate

Cum pot afla cite puncte de lucru are si a avut o societate comerciala si adresele lor
Cel mai recent răspuns: Stefan Bicov , Avocat 01:49, 2 Decembrie 2016
Mergeti la registrul comertului , solicitati eliberarea unui certificat constatator pe numele societatii care va intereseaza si aflati toate datele.
Ultima modificare: Vineri, 2 Decembrie 2016
Stefan Bicov, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat constatator orc cioareccarmenmariana cioareccarmenmariana Pot obţine un certificat un certificat constatator de la Registrul Comerţului pentru o firmă cu care am avut o relaţie comercială din care să rezulte ... (vezi toată discuția)
Punct de lucru nedeclarat al unei sc . victor sorin victor sorin Buna ziua , Care sint prevederile legale cu privire la functionare unei societatii intr-un spatiu inchiriat ? Am adresat locatorului o cerere sa-mi ... (vezi toată discuția)
Declaratie inchidere punct de lucru srl allyynnutza allyynnutza buna ziua. vreau sa inchid un punct de lucru al unei srl..l-am radiat de la registrul comertului, am predat acolo certificatul constatator original. Ce ... (vezi toată discuția)