Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cum pot afla cate puncte de lucru are o societate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cum pot afla cate puncte de lucru are o societate

Cum pot afla cite puncte de lucru are si a avut o societate comerciala si adresele lor
Mergeti la registrul comertului , solicitati eliberarea unui certificat constatator pe numele societatii care va intereseaza si aflati toate datele.
Stefan Bicov, Avocat