Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent insertie gemeni
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent insertie gemeni

Daca am gemeni, primesc stimulent de insertie pentru fiecare copil?
In cazul stimulentului de insertie nu se prevede o majorare a valorii acestuia, atunci cand este vorba de copii gemeni.