Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... masa credala
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

masa credala

la societate debitoare care se afla sub incidenta legii 85/2006 ce procedura trebuie urmata sa ma inscriu la masa credala? sau mai exact ce pasi trebuie sa urmez?
va multumesc anticipat
Andrei T, utilizator
Taxa judiciara de timbru s-a marit la 120 lei.