Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Greva magistratilor
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Greva magistratilor

Greva magistratilor este generala? In toate judetele nu se judeca ? Cat va dura? Cunoaste careva raspunsurile...
Lovitura de stat...concertata si cu sprijin masiv Mas Media...rusine...
filipstelian a scris:

Lovitura de stat...concertata si cu sprijin masiv Mas Media...rusine...

Transparenta din mass -media (cea reala)- inseamna DEMOCRATIE .
Libertatea cuvantului -este text de lege.