Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CRACIUN FERICIT !!!!.... si LA MULTI ANI !!!.....
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CRACIUN FERICIT !!!!.... si LA MULTI ANI !!!.....

CRACIUN FERICIT !!!!....... si LA MULTI ANI !!!.....

tuturor celor care ne fac viata mai usoara, ne sprijina neconditionat
si ne impartasesc din vasta experienta ...

Multa sanatate, lumina in suflete, bucurii nenumarate
si tot ce va doriti sa vi se implineasca !

cu deosebita stima !....
Vă doresc ca sărbătorile de iarnă să vă aducă sănătate, bucurieşi fericire, împlinirea tuturor dorinţelor alaturi de cei dragi.

Craciun Fericit si La mulţi ani!

:beer:
Sarbatori fericite tuturor !
Vă mulţumesc mult pentru urările pe care mi le-aţi transmis !
Aţi fost lângă mine şi mi-aţi oferit un sprijin ajutându-mă cu un sfat
atunci când aveam nevoie cel mai mult.
LA MULŢI ANI ! încă o dată şi
vă mulţumesc din tot sufletul pentru tot !