avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CRACIUN FERICIT !!!!.... si LA MULTI ANI !!!.....
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CRACIUN FERICIT !!!!.... si LA MULTI ANI !!!.....

CRACIUN FERICIT !!!!....... si LA MULTI ANI !!!.....

tuturor celor care ne fac viata mai usoara, ne sprijina neconditionat
si ne impartasesc din vasta experienta ...

Multa sanatate, lumina in suflete, bucurii nenumarate
si tot ce va doriti sa vi se implineasca !

cu deosebita stima !....
Cel mai recent răspuns: oanaportar , utilizator 10:26, 27 Decembrie 2016
Vă doresc ca sărbătorile de iarnă să vă aducă sănătate, bucurieşi fericire, împlinirea tuturor dorinţelor alaturi de cei dragi.

Craciun Fericit si La mulţi ani!

:beer:
Sarbatori fericite tuturor !
Vă mulţumesc mult pentru urările pe care mi le-aţi transmis !
Aţi fost lângă mine şi mi-aţi oferit un sprijin ajutându-mă cu un sfat
atunci când aveam nevoie cel mai mult.
LA MULŢI ANI ! încă o dată şi
vă mulţumesc din tot sufletul pentru tot !



~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tuturor celor care veniti cu un sfat in sprijinul nostru sfânta sărbătoare de crăciun să vă aducă pace, sănătate, bucurii și împliniri alături de cei dragi ! la mulȚi ani ! oanaportar oanaportar Tuturor celor care veniti cu un sfat in sprijinul nostru Sfânta sărbătoare de Crăciun să vă aducă pace, sănătate, bucurii și împliniri alături de ... (vezi toată discuția)
Sarbatorilede iarna maria1956 maria1956 pentru toti utilizatorii, colaboratorii , moderatorilor si administratorilor acestui site.va doresc ,,Ca lumina blanda a sarbatorilor sa va aduca pace ... (vezi toată discuția)
Craciun fericit ! Cornel  Vasile Cornel Vasile Lumina sfântă venită în Ajun să vă aducă în suflet un veşnic Crăciun. Sfintele Sărbători de Crăciunsă vă aducă sănătate, putere de muncă ... (vezi toată discuția)