Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv de munca

membrii comitetului director la un serviciu de ambulanta pot beneficia de sporurile ptconditii deosebite conform ord 547 anexa 3 litera b punct7?Acest ordin nu este abrogat odata cu legea 330.
Ordinul 547/2010 nu este abrogat.
[ link extern ]