avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 497 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod Caen Clatitarie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod Caen Clatitarie

Buna ziua,

Doresc sa imi deschid o clatitarie ce include si comercializarea de bauturi racoritoare ai inghetata !

Am inteles ca trebuie sa folosesc cod caen 5610...insa nu mi se pare ok ca nu am activitate de restaurant !

Ce cod caen pot sa folosesc ? Multumesc
Cel mai recent răspuns: dmugur , utilizator 16:47, 4 Ianuarie 2017
Va rog sa citit comentariile la o intrebare similara pe forum, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod(uri) caen pentru fast-food sau clatitarie? ElenaComanescu ElenaComanescu Buna ziua, Doresc sa imi deschid o intreprindere mica care sa se axeze pe producerea si comercializarea clatitelor dar la acestea sa pot vinde si un suc, o ... (vezi toată discuția)
Cod caen ceainarie andreea-irina andreea-irina Buna ziua, Va rog mult sa-mi spuneti care sunt codurile CAEN necesare infiintarii unei ceainarii fara alcool si tutun (comercializez bauturi racoritoare ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen este atribuit unei cafenele? florentza florentza Eu am gasit urmatoarea clasificare Cod caen - 561 Restaurante 5610 Restaurante Cod caen - 562 Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente ... (vezi toată discuția)