Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod Caen Clatitarie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod Caen Clatitarie

Buna ziua,

Doresc sa imi deschid o clatitarie ce include si comercializarea de bauturi racoritoare ai inghetata !

Am inteles ca trebuie sa folosesc cod caen 5610...insa nu mi se pare ok ca nu am activitate de restaurant !

Ce cod caen pot sa folosesc ? Multumesc
Va rog sa citit comentariile la o intrebare similara pe forum, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc !