Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... De ce ....?
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

De ce ....?

... trebuie sa pierd 5,49 lei, cheltuiti pe o punga de miez de nuca, "produs cu deosebita grija in Romania de S.c. Efes Export ... Maracineni jud Ag, distribuit in exclusivitate de Billa " , miez de nuca cu un gust execrabil, acru, rinced, cu termen de valabilitate 27.02.2010?

Glumesc.

Am vazut statusul tau si dedesubt subiectul. Sa vrei si nu reuseai sa mergi la cumparaturi mai bine.

Invata sa mergi la cumparaturi si vei fi fericita.
Nu trebuie sa pierdeti .Sesizati protectia consumatorului.
Iulian, nici ca se putea replica mai amuzanta :tooth:... o sa schimb status-ul, ca nucile le-am aruncat la gunoi...
Ideea e ca m-am cam saturat :training:de produsele astea proaste care ne sint oferite pe tot felul de cai...
Protectia consumatorului : cred ca fac si dinsii ce pot , dar parca prea sintem invadati de tot felul de marfuri, unele mai proaste decit altele ... din mai toate categoriile, si alimente si bunuri ...
Nu trebuie sa pierdeti banii.Cred ca cei de la magazin au tot interesul sa va restituie banii,daca solicitati acest lucru.

Super status...dar greu cu fericirea asta:))

Scuze,acum realizez...sunt la gunoi.
ContSters76710, utilizator
Magda Staicu a scris:

[...] o sa schimb status-ul, ca nucile le-am aruncat la gunoi... [...]

Te rog, nu schimba statusul! Subiectul si-ar pierde tot farmecul...