avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... specializare la locul de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

specializare la locul de munca

Buna ziua.As dori sa intreb daca mai e valabil specializarea la locul de munca.In trecut daca lucrai pe un post te puteai specializa pe postul respectiv dupa o anumita perioada
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:57, 15 Ianuarie 2017
Detalii :
Calificarea la locul de munca
[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună tuturor, am o întrebare legată de drepturile sociale ... AmigoLipko AmigoLipko Bună tuturor, Am o întrebare legată de drepturile sociale și asigurările în cazul pierderii locului de muncă, pensie, asigurare medicală, etc., ... (vezi toată discuția)
Echivalare studii Ampvn Ampvn Buna ziua. Am o diploma de licenta in domeniul turismului, studii pe o perioada de 4 ani la zi di doresc sa lucrez pe postul de asistent social in cadrul unei ... (vezi toată discuția)
Infiintare intreprindere individuala cu domeniu de activitate spalatorie auto cu aburi Anca Floares Anca Floares Buna ziua.As dori sa stiu daca se poate infiinta o intreprindere individuala avand ca domeniu de activitate \"spalatorie auto cu aburi\",si daca pentr ... (vezi toată discuția)