Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... specializare la locul de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

specializare la locul de munca

Buna ziua.As dori sa intreb daca mai e valabil specializarea la locul de munca.In trecut daca lucrai pe un post te puteai specializa pe postul respectiv dupa o anumita perioada
Detalii :
Calificarea la locul de munca
[ link extern ]