Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pot iesi la pensie?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pot iesi la pensie?

Anul acesta implinesc 50 de ani si am o vechime in munca de 31 de ani
Informațiile nu sunt suficiente pentru a formula un răspuns. Bărbat/ femeie, luna și anul nașterii, studii, stagiu militar, condiții (grupă) de muncă, vechimea cuprinde sporul pt condițiile de muncă?