Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Carnet de conducere - incepator in afara tarii
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Carnet de conducere - incepator in afara tarii

De curând mi-am loat carnetul de șofer on România fiind începător am voie sa conduc un autoturizm in Norvegia?
Buna seara ca incepator pot sa conduc in inafara tarii ? Si pe autostrazi la fel?