Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vanzare aparatament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vanzare aparatament

ce taxe si impozite plateste vanzatorul daca vinde un apartament dobandit sub 3 ani
Zero, daca are o valoare mai mica de 450000 lei.
Incepand cu 1 februarie 2017, pentru vanzarea imobilelor cu o valoare sub 450.000 lei, nu se mai percepe impozit.