Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen ecologice
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen ecologice

Un magazin care comercializeaza in principal produse alimentare ecologice,dar pe langa are si alimente vegetale si ceaiuri si cosmetice,ce cod caen trebuie sa aibe?Va multumesc.
4729 Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
4775 Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate
Eu as alege 4711 - comert cu amanuntul in magazine specializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun.

Acest cod include o paleta mai variata de produse printre care si cosmetice.