Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Intretinere bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Intretinere bloc

Buna ziua ! As dori sa stiu ,de la ce varsta se pun copii la intretinerea de la bloc ? Copilul meu are doar 9 luni si deja a fost trecut la intretinere. E normal ?
Multumesc frumos.

Asadar, copilul dvs. este p e r s o n a cu acte in regula, recunoscut de familie , integrat in colectivitate. Ce atata suparare monseure?
Sa va traiasca copilasul si dvs. sa fiti sanatosi!!!
Am pus doar o intrebare simpla,nu mi-am expus supararea,ci curozitatea legat de acest subiect. A degenerat discutia fara rost dar si asa va multumesc tuturor pentru raspunsuri !
Si caini consuma curent,apa,gunoi,lift,aia mai si put ( din pacate ) si trebuie sa le suportam mirosul dar vaii ..nu sunt persoane ,sunt animale,nu-i asa ? Ce ne facem in cazul asta apropo de cateva raspunsuri de aici legat de consumul bebelusilor la intretinere.