Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Z in Raport de gestiune zilnica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Z in Raport de gestiune zilnica

am o nedumerire.
in raport de gestiune zilnica, incasarile, z-ul scos de casa de marcat, poate fi trecut in raport in ziua urmatoare?
exemplu: aseara la inchidere s-a scos z-ul. il trec azi in raport, la pagina zilei de azi, nu la cea a zilei de ieri. e o.k.?
La sfarsitul zilei, a programului, scoateti raportul z si in registrul il treceti tot in la aceeasi data. Posibil ca in aceasi data sa aveti si nir-uri cu intrare de marfa, etc.