Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Drept de sedere permanenta in Romania
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Drept de sedere permanenta in Romania

M-ar interesa sa aflu daca un cetatean din Siria cu studii superioare ar putea primi dreptul de sedere permanenta in Romania. Ce conditii trebuie sa indeplineasca? Cit timp dureaza?Ma interesez pentru un prieten. Daca cineva dintre dumneavoastra ar putea sa-mi dea niste informatii sau sa ma ajute in acest sens va rog sa-mi comunicati cit ma costa. Ma puteti contacta intii pe email: ergabi@t-online.de. Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~