Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dovezi false
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dovezi false

Buna ziua .in luna frbruarie angajatorul mi-a desfintat postul am lucrat numai la 8 ore, am fost sa depun acte somaj si am fost respins pe motiv ca angajatorul a platit contributiile la 4 ore. Am fost la ITM am depus o sesizare .Astazi a fost chemat la itm ,in acest timp am fost sunat de martorul meu ca angajatorul vorbea in santier ca se duce la politie sa depuna plingere ca de la un apartament pe care la renovat acum 1 an jumate a disparut o caseta cu bijuterii.....ceea ce este o minciuna.Are un var angajat la o circa de politie din bucuresti ,daca se duce sa faca plingerea la el .EU DUPA REZULTATUL DE LA ITM O SA-L DAU IN JUDECATA, ce ma sfatuitii daca sunt chemat la politie de varul angajatorului,,,`........ MULTUMESC
Aveti nevoie de un avocat.

Strict teoretic, vedeti [ link extern ]