Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... autorizatie construire casa de vacanta din lemn
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

autorizatie construire casa de vacanta din lemn

As vrea sa stiu daca actele necesare pentru construirea unei case de vacante usoare din lemn, de 40 mp, un nivel , sunt simplificate ? (desi este necesara totusi o fundatie)
~ Conținut șters la cerere ~