Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesari fonduri europene.
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesari fonduri europene.

Bună seara, doresc sa accesez fonduri europene problema este ca nu știu mai nimic despre care ar trebui sa îl accesez. Dețin în proprietate 5 hectare de teren arabil, mă interesează în domeniul agriculturii. Orice sfat este bine venit . Mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Bună seara ! Mulțumesc pentru răspunsul dumneavoastră, nu dețin nici o societate comerciala.