avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesari fonduri europene.
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesari fonduri europene.

Bună seara, doresc sa accesez fonduri europene problema este ca nu știu mai nimic despre care ar trebui sa îl accesez. Dețin în proprietate 5 hectare de teren arabil, mă interesează în domeniul agriculturii. Orice sfat este bine venit . Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Opris Oana , utilizator 22:58, 28 Aprilie 2017
~ Conținut șters la cerere ~
Bună seara ! Mulțumesc pentru răspunsul dumneavoastră, nu dețin nici o societate comerciala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Spălătorie auto prin fonduri europene Cri_maria Cri_maria Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri ... (vezi toată discuția)
Aparatura foto/studio foto MateiFlo MateiFlo Din cate stiu si din cate am vazut pana acum,se pot accesa fondurile europene nerambursabile pentru crearea unui studio foto.Adica achizitionare aparatura si ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile tudorolimpia tudorolimpia Buna ziua eu am deschis o firma srl cu cod CAEN 1392 si doresc sa iau fonduri nerambursabile (vezi toată discuția)