Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Aparatura foto/Studio foto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Aparatura foto/Studio foto

Din cate stiu si din cate am vazut pana acum,se pot accesa fondurile europene nerambursabile pentru crearea unui studio foto.Adica achizitionare aparatura si programe software.Pe unele site-uri am gasit ca este necesara o diploma in acest domeniu.O am,insa nu stiu care este procedura.Trebuie sa fiu PFA?Activitatea se va desfasura in Bucuresti.Stiu ca se alocau 40.000-50.ooo de euro,insa nu stiu daca o sa fie necesari toti.
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_472...
Trebuie sa detineti o firma inregistrata la Registrul comertului si sa declarati activitatea la ANAF.
Buna Ziua,
Da exista programul start up nation unde aveti la dispozitie 44.000 euro .
Va rog sa ne transmiteti mai multe detalii in legatura proiectul necesar doriti sa accesati fonduri..
Cu stima,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING