avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 760 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Aparatura foto/Studio foto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Aparatura foto/Studio foto

Din cate stiu si din cate am vazut pana acum,se pot accesa fondurile europene nerambursabile pentru crearea unui studio foto.Adica achizitionare aparatura si programe software.Pe unele site-uri am gasit ca este necesara o diploma in acest domeniu.O am,insa nu stiu care este procedura.Trebuie sa fiu PFA?Activitatea se va desfasura in Bucuresti.Stiu ca se alocau 40.000-50.ooo de euro,insa nu stiu daca o sa fie necesari toti.
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 23:17, 26 Septembrie 2018
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_472...
Trebuie sa detineti o firma inregistrata la Registrul comertului si sa declarati activitatea la ANAF.
Buna Ziua,
Da exista programul start up nation unde aveti la dispozitie 44.000 euro .
Va rog sa ne transmiteti mai multe detalii in legatura proiectul necesar doriti sa accesati fonduri..
Cu stima,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambursabile tudorolimpia tudorolimpia Buna ziua eu am deschis o firma srl cu cod CAEN 1392 si doresc sa iau fonduri nerambursabile (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambusabile Bunget Art Bunget Art Doresc sa deschid un atelier de obiecte facute manual ceramica,decorari sticle si alte obiecte pentru casa si gradina Pot accesa fonduri?Am atestat in arta si ... (vezi toată discuția)
Obținere fonduri Lory_mem Lory_mem Pot obține fonduri doar pentru salon bronzare ??? Pot fi achiziționate doar noi sau și sh ??? (vezi toată discuția)