avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 349 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cesiune creanță orange romania
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

cesiune creanță orange romania

Bună ziua, am o creanță rezultată in urma închiderii a două abonamente Orange ce a fost cesionată unei firme din UE reprezentată in România de catre Top Factoring.
Am solicitat o copie a contractului de cesiune a creanței și mi s-a răspuns că nu sunt obligați să facă acest lucru. Este corect sau nu?
Mulțumesc anticipat pt.raspunsuri.
Cel mai recent răspuns: sbasa , utilizator 21:06, 2 Mai 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cesiune creanță orange românia sbasa sbasa Bună ziua, am fost notificat de către cei de la Top Factoring de faptul că un debit catre Orange Romania a fost cesionat unei societăți de profil din ... (vezi toată discuția)
Contracte - preluare creanta horia2010 horia2010 Daca un contract se incheie intre doua parti atunci pe ce drept o a treia parte poate prelua drepturile uneia fara acordul celeilalte? cum se poate contesta ... (vezi toată discuția)
Cesiune de creanta Societatea X incheie un contract comercial de vanzare- cumparare cu societatea Y. Raporturile comerciale dintre cele 2 sunt variate, ajungandu-se si la plata ... (vezi toată discuția)