Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cesiune creanță orange romania
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

cesiune creanță orange romania

Bună ziua, am o creanță rezultată in urma închiderii a două abonamente Orange ce a fost cesionată unei firme din UE reprezentată in România de catre Top Factoring.
Am solicitat o copie a contractului de cesiune a creanței și mi s-a răspuns că nu sunt obligați să facă acest lucru. Este corect sau nu?
Mulțumesc anticipat pt.raspunsuri.
~ Conținut șters la cerere ~