Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Regularizare cerere de apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Regularizare cerere de apel

Am uitat sa semnez cererea. Pot reveni la in ziua urmatoare sa regularizez cererea din propria initiativa , la registratura sa semnez exemplarele depuse la dosar sau depun alta cerere cu acelasi continut dar semnata ?
~ Conținut șters la cerere ~
Pentru a evita o deplasare la arhiva instantei puteti depune prin posta exemplare semnate sau puteti astepta cererea de regularizare transmisa de instanta.
Mulțumesc !