Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie alimentara

Buna seara.
As dori sa stiu daca mai pot merge in luna iunie la un executor pentru pensia alimentara a copilului, avand in vedere ca urmeaza ca judecatoriile sa fie inchise pe timpul verii.
Si as dori sa stiu daca are vreun sens sa merg acuma sa incep demersurile, sau sa astept luna septembrie.
Multumesc.
Nu asteptati, mergeti acum.