Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Formular U1
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Formular U1

Cum procedez sa pot obtine formularul U1 din Marea Britanie
Il puteti obtine de la agenţia de ocupare a forţei de muncă din Marea Britanie.

Pentru mai multe indrumari puteti contacta BIROUL ATAŞATULUI PE PROBLEME DE MUNCA ŞI AFACERI SOCIALE din cadrul Ambasadei Romaniei in Regatul Unit al Marii Britanii şi Irlandei de Nord

Dna. Rodica-Andreea Cărăuşu
Tel.: +44(0)20 7937 8125
e-mail: londra.social@mae.ro