Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Depunerea unei plangeri
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Depunerea unei plangeri

Exista vreo sansa ca in urma unei plangeri la politie, persoana care si a insusit datele mele( adresa de mail..de facebook) si posteaza sau trimite prietenilor din lista lucruri care imi afecteaza atat integritatea , cat si siguranta mea,sa fie luata in considerare si luate masuri?Precizez ca inafara acestui fapt sunt si amenintata, hartuita si santajata de acesta persoana.Asta ca urmare a refuzului de a mai continua relatia.Multumesc.
Da, exista posibilitatea ca la plangerea dvs organul de cercetare penala sa desfasoare activitate, in vederea protejarii drepturilor dvs.