Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Corectie factura intomita gresit
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Corectie factura intomita gresit

Buna dimineata,

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema.

Daca un furnizor a intocmit factura cu date eronate, cu privire la datele de identificare ale firmei acestuia, se mai poate corecta prin modificarea facturii direct pe formularul respectiv cu semntura si stampila, asa cum se proceda in trecut?

Multumesc!
DA