Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... concurs pe studii sup de scurta durata
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

concurs pe studii sup de scurta durata

La un concurs de referent de specialitate clasa II grad superior se pot inscrie si cei cu diploma de licenta (studii superioare de lunga durata)? Ce zic cei de la ANFP in astfel de cazuri? Multumesc anticipat.
Daca dvs. acceptati un post mai jos decat pregatirea dvs. ce sa spuna ANFP-ul? Doar sa va incadrati la vechimea in studii.