Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Start-Up nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Start-Up nation

Buna ziua
Dacă dețin o firma cu codul CAEN 9602-coafura și alte activități înfrumusețare a-si putea deschide o alta firma cu codul CAEN 9604 -activitate de întreținere corporală, pt a ma putea înscrie in acest program? Noua afacere este un salon de epilare definitiva.
Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~